Měststký dům dětí a mládeže Mariánské Lázně

“DRÁČEK“


Seznam kroužků

Pondělí

kroužek vedoucí kde kdy cena/
školní rok
věk
1. Keramicko-tvůrčí dílnička Bornová Irena MěDDM 15:30-16:30 800,- Kč 6+
DESKOVÉ HRY Sutrová, Vrbová MěDDM 11:45-16:00 900,- Kč 8+
FLORBAL 1 Dubský, Měchura ZŠ Jih velká TV 17:00-18:00 1000,- Kč 7+
FLORBAL 2 Dubský, Měchura ZŠ Jih velká TV 18:00-19:00 1000,- Kč 7+
FLORBAL 3 Dubský, Měchura ZŠ Jih velká TV 19:00-20:00 1000,- Kč 7+
PLASTIKOVÍ MODELÁŘI Kaplan Michal MěDDM 14:00-16:00 1000,- Kč 9+
POČÍTAČOVÁ GRAFIKA pokročilí Sutrová Nikola MěDDM 16:00-17:00 600,- Kč 9+
POHYBOVÉ A MÍČOVÉ HRY Sutrová Nikola TV ZŠ Ušovice 14:00-15:00 800,- Kč 7-10
Rekreační BADMINTON - ženy Bornová Irena ZŠ Ušovice 17:30-19:00 1000,- 18-99

Úterý

kroužek vedoucí kde kdy cena/
školní rok
věk
2. Keramicko-tvůrčí dílnička Sutrová Nikola MěDDM 14:30-15:30 800 6+
BADMINTON Cintl Tomáš ZŠ Úšovice 18:30-20:00 1000,- Kč 10+
BASKET PŘÍPRAVKA DÍVKY Irlveková Patricie Hala Slovan 16:30-18:00 1500,- Kč 9-12
CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI Višňovská Jaroslava MěDDM 16:00-17:00 600,- Kč 1+
DESKOVÉ HRY Sutrová, Vrbová MěDDM 11:45-16:00 900,- Kč 8+
GURMÁNÍ - vaření Vrbová Romana MěDDM 15:30-17:00 600,- Kč 9+
KERAMIKA Bornová Irena MěDDM 16:00-17:30 1200,- Kč 8+
PILNÉ VČELKY Ziateková Pavlína MěDDM 15:00-16:00 600,- Kč 4+
Počítačová robotika pokročilí Čermák Karel ZŠ Jih 16:00-18:00 1000,- Kč 12+
RYBÁŘSKÝ Kodýtek Miloslav MěDDM 15:00-16:00 600,- Kč 7-14
Společenský tanec - "DANCE CLUB" Manželé Kandráčovi Taneční studio 17:00-18:00 1200,- Kč 8+
Společenský tanec - "DRÁČATA" Manželé Kandráčovi Taneční studio 16:00-17.00 800,- Kč 6+

Středa

kroužek vedoucí kde kdy cena/
školní rok
věk
3.Keramicko-tvůrčí dílnička Bornová Irena MěDDM 14:30-15:30 800,- 7+
DESKOVÉ HRY Sutrová, Vrbová MěDDM 11:45-16:00 900,- Kč 8+
KARATE Csekés Robert ZŠ Úšovice 18:00-20:00 800,- Kč + cena oddílu karate 9+
KERAMIKA Bornová Irena MěDDM 16.00-17.30 1200,- Kč 9+
ZÁLESÁK Kantor Vladimír MěDDM 15:00-16:30 600,- Kč 8-12

Čtvrtek

kroužek vedoucí kde kdy cena/
školní rok
věk
4.Keramicko-kreativní dílna Sutrová Nikola MěDDM 16.00 - 17:00 800,- Kč 9+
5.Keramicko-kreativní dílna Sutrová Nikola MěDDM 14:30-15:30 800,- Kč 6+
BASKET PŘÍPRAVKA DÍVKY Irlveková Patricie Hala Slovan 16:00-17:30 1500,- Kč 10-12
DESKOVÉ HRY Sutrová, Vrbová MěDDM 11:45-16:00 900,- Kč 8+
Gurmáni 2. skupina Vrbová Romana MěDDM 15:00-16:30 600,- Kč 8+
Kopaná Florian ZŠ Úšovice
RYBÁŘSKÝ Kodýtek Miloslav MěDDM 15:00-16:00 600,- Kč 8-14
Společenský tanec - "DANCE CLUB" Manželé Kandráčovi ZŠ Jih malá TV 16:00-18:00 1200,- Kč
VOLEJBAL Paroubková Alena ZŠ Uš 18:15-19:45 1000,- 10+

Pátek

kroužek vedoucí kde kdy cena/
školní rok
věk
AEROBIC Balvínová Dagmar MěDDM 17:30-19:00 800,- Kč 6+
DESKOVÉ HRY Sutrová, Vrbová MěDDM 11:45-15:00 8+
DIVADELNÍ STUDIO Hromada František MěDDM 15:30-17:00 600,- 10-16
FOLKLÓRNÍ SOUBOR MARJÁNEK Jandlová Kateřina MěDDM 19-20:30 6-99

Sobota

kroužek vedoucí kde kdy cena/
školní rok
věk
Florbal Dubský, Měchura ZŠ Úšovice
FOLKLÓRNÍ SOUBOR MARJÁNEK Jandlová Kateřina MěDDM 9-11 6-99
KOPANÁ Florián Ladislav ZŠ Úšovice 13:00-15:00 6-9

Neděle

kroužek vedoucí kde kdy cena/
školní rok
věk
KARATE Csekés Robert ZŠ Úšovice 18.00-20:00 800,- Kč + cena oddílu karate 9+

Nahoru



copyright © 2017 Městský dům dětí a mládeže Mariánské Lázně “Dráček“ webdesign Vendys graphics