Měststký dům dětí a mládeže Mariánské Lázně

“DRÁČEK“


Akce

21.05.2019 -

V úterý 21.5.2019 a ve středu 22.5.2019 pořádá MěDDM ve spolupráci s Gymnáziem a obchodní akademií ML Pohádkové lesy pro nejmenší. Pozor, Pohádkové lesy se uskuteční opět u Ferdinandova pramene!!!! Start od 8:30-10:00. Trasa je vhodná i pro maminky s kočárkem. Účastnický poplatek 30,-Kč za dítě. Doprovod neplatí. Těšíme se na všechny hrdiny pohádkového lesa!

Co jsou Pohádkové lesy?
Pohádkové lesy se konají v parku u Ferdinandova pramene a jsou hlavně pro mateřské školky ale každoročně se zúčastňují i některé první třídy ZŠ a ZŠ Vítězství z Hamrníků a také maminky s kočárky.
Školkové třídy navštěvují jednotlivé stanoviště u pohádkových bytostí a plní dané úkoly. Začátek akce je od 8:30 do 10hodin. Úkoly jsou uzpůsobené tak, aby celá třída mohla úkol plnit společně, úkoly mohou plnit až do 12 hodin.
Stanovišť je zpravidla kolem 18 po 2-3 studentech. Pedagogové s dětmi nemusí chodit na stanoviště chronologicky ale mohou stanoviště různě přeskakovat. Po splnění všech úkolů děti dostávají kartičku o velikosti A6, kde je napsáno jméno dítěte jako Pohádkového hrdiny. Pohádkové lesy jsou vhodné i pro maminky s kočárky. Startovné je pro děti 30,- Kč a doprovody neplatí.

Zpět na seznam akcí

Nahorucopyright © 2019 Městský dům dětí a mládeže Mariánské Lázně “Dráček“ webdesign Vendys graphics